فروش ویژه

تراورتن

فرا رسیدن بهار و سالی که گذشت...

فرا رسیدن بهار و سالی که گذشت...

حکایت بهار و نوروز ، ضرورت عمل کردن به فلسفه تغییر و تحول و نو شدن است. یک سال دیگر سپری شد از بهار سبز طبیعت تا عطش گرم تابستان و دلتنگی های پاییز و دست آخر سرمای کم برکت این روزهای زمستان ، اما روایت بهار معجزه عجیبی است که هرجا باشد نشاط و سرزندگی با خود می آورد.

در سالی که گذشت شاهد اتفاقات و رویدادهای بسیاری در صنعت سنگ بودیم همچنین شاهد رکورد در بخش صنعت بودیم با این توضیح که فعالان و دست اندرکاران صنعت سنگ فعالیت های بسیاری را در جهت برون رفت از وضعیت موجود انجام دادند اما هرچه بود همت و تلاش تمام صنعتگران این صنعت بود که مقتدرانه و بی ادعا کمر همت بستند و نگذاشتند چرخ این صنعت کند و یا متوقف شود.

در کشوری که دارای بیشترین و متنوع ترین ذخایر از انواع سنگ هاست ، در کنار همت والای صنعتگرانش نیاز به سیاست های حمایتی دولت و مجلس احساس می شود تا با کمک به رشد و بالندگی هرچه بیشتر این صنعت و افزایش سهم این صنعت در صادرات غیر نفتی جایگاه اصلی و مناسب صنعت سنگ ایران در دنیا را تعیین و تثبیت کنیم.

در کنار رکورد موجود ، تورم از دیگر مشکلات مبتلا در تمام بخش ها بود که فشارهای زیادی را به تمام اقشار جامعه و از جمله صنعتگران وارد نمود ولی امید است که در سال جدید ، با تدبیر مسئولان شاهد توقف و کاهش نرخ تورم باشیم و با همدلی و همراهی مسئولان و تمام اقشار جامعه از جمله فعالان بخش صنعت و علی الخصوص صنعت سنگ ، تمامی مشکلات و موانع خرد و کلان پیش روی تولید ، عرضه کالا و خدمات برداشته شود و شاهد شکوفایی در تمامی عرصه های اقتصادی کشور سربلندمان ایران باشیم.

3 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code